Odstranění reklam z Youtube (Android / Non-Root)

By | 08/12/2018

Odstranění reklam z Youtube (Android / Non-Root)

Článek se zaměřuje na aplikaci [Non-Root] Youtube Vanced, která slouží jako náhrada obligátní aplikace Youtube. Sám ji používám a funguje skvěle.

Hlavní výhody:

  • Odstranění reklam
  • Aplikace umí přehrávát na pozadí (i po zamknutí mobilu / se zhasnutým displejem)
  • Není potřeba Roota
  • Původní aplikaci Youtube netřeba odinstalovávat
  • A mnoho dalšího..

Instalace:

Na této webové stráce https://vanced.app/APKs?type=NONROOT&style=BASIC stáhnout nejnovější aplikaci Non-Root Youtube Vanced do mobilu – nestahovat experimentální verzi ale tu stabilní. Ve mém případě 13.46.53 z 25.11.2018. Stačí kliknout na řádek a spustí se stahování.

Update k 26.9.2019:
– Doporučuji stáhnout verze s architecture ALL. Nejnovejší verze Youtube Vanced podpory všech architektur  je 14.10.53 a byla publikována 11.03.2019 a je kompatibilní spolu s MicroG ve verzi 14.21.54 publikovanou 30.05.2019. Nainstalováním vyšší verze se mi stalo, že mi aplikace Youtube Vanced po spuštění spadla (u mobilu Redmi 6A).

Youtube Vanced

Pokud je obdržena podobná hláška níže, znamená to, že není povolená instalace aplikaček z neznámých zdrojů. Proto musí být v nastavení povolena.

povolení

U některých Androidů se dá najít povolení instalace z neznámých zdrojů v Nastavení (Settings) > Zamykací obrazovka a heslo (Lock screen & security) > Neznámé zdroje (Unknown sources) // obrázky níže

Zamykací obrazovka a heslo

Neznámé zdroje

U jiných Androidů se dá zase najít povolení instalace z neznámých zdrojů v Další nastavení (Advanced Settings) > Soukromí (Privacy) > Neznámé zdroje (Unknown sources)

Nyní nainstalujeme aplikaci pomoci “Install” níže.

install

Téměř Hotovo!

app installed

Dodatek:

Pro přihlášení k youtube účtu je také nutné stáhnout MicroG Vanced ze stejných stránkách https://vanced.app/APKs?type=NONROOT&style=BASIC. V mém případě stahuji verzi MicrpG Vanced (New) 0.2.4-105 .Stačí kliknout na řádek a spustí se stahování.

MicroG Vanced

Nainstalujeme.

instalace MicroG Vanced

Nahoře se přihlásíme a máme hotovo!

youtube

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *